חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close

  מוצרים מתוייגים עם 'באר יעקב'

  מיין לפי
  הצג בעמוד

  עוגה למסיבת רווקות

  עוגה למסיבת רווקות. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת אשת חיל

  עוגת אשת חיל מושלמת לאישה המושלמת. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת בוב ספוג

  עוגת בוב ספוג מטריפה ומיוחדת. עוגת טורט טעימה עם בוב ספוג וחבריו האהובים על כל ילד וילדה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת ברבי

  עוגת ברבי שכל ילדה רוצה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת גבינה אפויה עם קרמבל שקדים

  עוגת גבינה אפויה עם קרמבל שקדים. מתאימה לכל אירוע, שבתות, חגים וסתם למי שרוצה להתפנק. העוגה מגיעה בגודל אחד (קוטר 22).
  ₪ 250.00

  עוגת גיבורי על מנצחת

  עוגת גיבורי על מנצחת בזילוף קצפת טעימה. עוגת טורט טעימה עם גיבורי העל האהובים על כל ילד וילדה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00