חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close

  מוצרים מתוייגים עם 'מוס'

  מיין לפי
  הצג בעמוד

  עוגת מוס אוראו עם מקרונים

  עוגת מוס אוראו ומעל מקרונים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס אלפחורס

  תחתית עוגיית אלפחורס, שכבת קרם קוקוס, דקואז קוקוס ואת כל זה עוטף מוס ריבת חלב, מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס טריקולד

  עוגת מוס טריקולד. שכבה תחתונה של מוס שוקולד מריר, מעליה מוס שוקולד חלב, ומעל מוס שוקולד לבן. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס מסקרפונה לוטוס

  עוגת מוס מסקרפונה לוטוס מושלם. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד "כל הסיבות שהתאהבתי בך"

  עוגת מוס שוקולד "כל הסיבות שהתאהבתי בך" לאחד/אחת שלכם. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד ואיפור

  עוגת מוס שוקולד ואיפור לאוהבות איפור. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00