חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close

  עוגות מעוצבות

  מיין לפי
  הצג בעמוד

  עוגת הפועל תל אביב

  עוגת הפועל תל אביב לאוהדים שרופים. לוגו הקבוצה אכיל. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת כדורסל

  עוגת כדורסל מושלמת. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מכבי תל אביב

  עוגה מושלמת לאוהדי ספורט שרופים. עוגת טורט טעימה עם לוגו הקבוצה בהדפס אכיל וזילוף של צעיף וצבעי הנבחרת מסביב לעוגה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מכוניות מירוץ

  עוגת מכוניות מירוץ. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת נסיכה ורודה וכוכבים

  עוגת נסיכה ורודה וכוכבים לנסיכות של הבית. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. העוגה מגיעה בגודל אחד קוטר 24. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת נסיכה לבנה ופפיונים

  עוגת נסיכה לבנה ופפיונים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת סמי הכבאי

  עוגת סמי הכבאי שכל הילדים אוהבים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת פרחים

  עוגת פרחים טעימה ומושלמת מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגה למסיבת רווקות

  עוגה למסיבת רווקות. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת אשת חיל

  עוגת אשת חיל מושלמת לאישה המושלמת. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת בוב ספוג

  עוגת בוב ספוג מטריפה ומיוחדת. עוגת טורט טעימה עם בוב ספוג וחבריו האהובים על כל ילד וילדה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת ברבי

  עוגת ברבי שכל ילדה רוצה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת גיבורי על מנצחת

  עוגת גיבורי על מנצחת בזילוף קצפת טעימה. עוגת טורט טעימה עם גיבורי העל האהובים על כל ילד וילדה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת וודקה רד בול

  עוגת וודקה רד בול קצפת טעימה. עוגת טורט טעימה לאלה שרוצים לפנק חבר או חברה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת חד קרן

  עוגת חד קרן, העוגה הטרנדית של שנת 2018 שכולם רוצים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת חד קרן וקשת בענן

  עוגת חד קרן וקשת בענן עם כוכבים ויהלומים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת חצי כדורגל

  עוגת חצי כדורגל מטריפה. עוגת טורט טעימה למי שאוהב כדורגל. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת טורט שוקולדים

  עוגת טורט זילוף מעוצבת עם גאנש נשפך. עוגת טורט טעימה עם מבחר שוקולדים מתוקים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 350.00

  עוגת טלטאביז

  עוגת טלטאביז. עוגת טורט טעימה עם הדמויות האהובות. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת כוח פיג'י

  עוגת כוח פיג'י. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת לוטו

  עוגת לוטו לווינרים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוהאנה

  עוגת מוהאנה, עוגת טורט טעימה עם הדמויות האהובות והמוכרות מהסרט מוהאנה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס אוראו עם מקרונים

  עוגת מוס אוראו ומעל מקרונים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס אלפחורס

  תחתית עוגיית אלפחורס, שכבת קרם קוקוס, דקואז קוקוס ואת כל זה עוטף מוס ריבת חלב, מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס טריקולד

  עוגת מוס טריקולד. שכבה תחתונה של מוס שוקולד מריר, מעליה מוס שוקולד חלב, ומעל מוס שוקולד לבן. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס מסקרפונה לוטוס

  עוגת מוס מסקרפונה לוטוס מושלם. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד "כל הסיבות שהתאהבתי בך"

  עוגת מוס שוקולד "כל הסיבות שהתאהבתי בך" לאחד/אחת שלכם. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד ואיפור

  עוגת מוס שוקולד ואיפור לאוהבות איפור. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד ובראוניז

  עוגת מוס שוקולד ובראוניז מעל. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מוס שוקולד מותגים

  עוגת מוס שוקולד מותגים לאוהבות שופינג. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מיקי מאוס

  עוגת מיקי מאוס קלאסית. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת מלך

  עוגת מלך למלך של הבית מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת נסיכות מהאגדות

  עוגת נסיכות מהאגדות בזילוף קצפת טעימה. עוגת טורט טעימה עם נסיכות מהאגדות האהובים על כל ילדה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת סוכריות צבעוניות וקשת בענן קומותיים

  עוגת סוכריות צבעוניות וקשת בענן קומותיים, מתאים לימי הולדת, בת מצווה ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. העוגה מגיעה בגודל קבוע, תחתית קוטר 24 והחלק העליון קוטר 20. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 500.00

  עוגת סמאש קייק

  עוגת סמאש קייק קלאסית ליום הולדת שנה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת סמאש קייק מיקי מאוס

  עוגת סמאש קייק מיקי מאוס ליום הולדת שנה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת עוגן

  עוגת עוגן מושלמת לעוגן של הבית. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת פוקימון

  עוגת פוקימון בזילוף קצפת טעימה. עוגת טורט טעימה עם דמויות פוקימון האהובות על הילדים. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד ארבע מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת קומותיים לוטוס

  עוגת קומותים לוטוס שלמות. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 500.00

  עוגת קומותיים תחרה

  עוגת קומותיים תחרה. מתאים לימי הולדת, חתונה, בר/בת מצווה ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 500.00

  עוגת ראווה מוס וניל פסיפלורה ומנגו

  עוגת ראווה מוס וניל פסיפלורה ומנגו מושלמת. שכבת קרמו מנגו. תחתית העוגה היא דקואז שקדים ולסיום ציפוי ריסוס שוקולד. מתאים לכל אירוע מיוחד. העוגה מגיעה בגודל אחד (קוטר 20).
  ₪ 350.00

  עוגת שושנים סגולה

  עוגת שושנים סגולה. מתאים לימי הולדת ולכל אירוע. ניתן להוסיף שם וגיל לכל עוגה. את העוגה ניתן להזמין בשלושה גדלים שונים (20, 22, 24). הטורט מגיע בטעמים שוקולד או טורט וניל. כמו כן ניתן לבחור מילוי מהטעמים: נוגט, פרלינה, גנאש, קינדר בואנו. הקדשה של עד חמש מילים כלולה במחיר העוגה.
  ₪ 300.00

  עוגת אותיות פירות

  עוגת אותיות מרשימה וכובשת, מגיעה עם שתי שכבות של בצק שקדים פריך ושתי שכבות קרם מסקרפונה ומעל פירות. ניתן לבחירה בגודל: 35 או 50 ס"מ.
  ₪ 300.00

  עוגת אותיות שוקולדים

  עוגת אותיות מרשימה וכובשת, מגיעה עם שתי שכבות של בצק שקדים פריך ושתי שכבות קרם מסקרפונה ומעל שוקולדים. ניתן לבחירה בגודל: 35 או 50 ס"מ.
  ₪ 300.00

  עוגת מספרים פירות

  עוגת מספרים מרשימה וכובשת, מגיעה עם שתי שכבות של בצק שקדים פריך ושתי שכבות קרם מסקרפונה ומעל פירות. ניתן לבחירה בגודל: 35 או 50 ס"מ.
  ₪ 300.00

  עוגת מספרים שוקולדים

  עוגת מספרים מרשימה וכובשת, מגיעה עם שתי שכבות של בצק שקדים פריך ושתי שכבות קרם מסקרפונה ומעל שוקולד. ניתן לבחירה בגודל: 35 או 50 ס"מ.
  ₪ 300.00

  עוגת גבינה אפויה עם קרמבל שקדים

  עוגת גבינה אפויה עם קרמבל שקדים. מתאימה לכל אירוע, שבתות, חגים וסתם למי שרוצה להתפנק. העוגה מגיעה בגודל אחד (קוטר 22).
  ₪ 250.00